Kodėl antčiužinio būtinai reikia ir kaip jį išsirinkti?

Antčiužinis yra lovos sudedamoji dalis, į kurią, deja, dažnai kreipiama per mažai dėmesio, tačiau yra labai svarbi kuriant komfortą.

Apie tai, kam reikalingi antčiužiniai ir kaip iš skirtingų modelių bei medžiagų išsirinkti tinkamą, kalbėsime šiame įraše.

Kokią vertę sukuria antčiužinis?

  • Papildomas patogumas– su antčiužiniu lovoje daug patogiau miegoti nei be jo. Be to, antčiužinis padeda išlyginti lovos nelygumus. Pavyzdžiui, dauguma išskleidžiamų sofų-lovų be antčiužinio yra gana nepatogios, tarpai ir nelygumai tarp jų dalių yra labai gerai jaučiami. Naudojant antčiužinį šis nepatogumas beveik visiškai išnyksta ir sofa-lova patampa komfortabilia miego vieta. Taip pat, nedidelis, tačiau malonus antčiužinio pliusas yra tai, kad po juo yra labai lengva užlenkti paklodės kraštus.

 

  • Higiena– antčiužinis apsaugo pagrindinį čiužinį. Antčiužinį valyti daug lengviau nei didelį pagrindinį čiužinį. Visų „Sleepwell“ asortimente esančių antčiužinių užvalkalus galima nuvilkti ir išskalbti, daugumą jų – skalbimo mašinoje 40 ar net 60 laipsnių vandenyje. Be to, antčiužinio pakeitimas yra mažesnė investicija nei naujo pagrindinio čiužinio įsigijimas.

 

  • Čiužinio tarnavimo trukmės prailginimas. Antčiužinio naudojimas ant pagrindinio čiužinio padeda išvengti čiužinio priešlaikinio sukritimo, nes jis perima dalį miegančiojo kūno svorio ir mažesnė tikimybė, kad pagrindinis čiužinys įdubs tose vietose, kur apkrova didesnė.

 

  • Leidžia reguliuoti pagrindinio čiužinio kietumą.Jei įsigijote pagrindinį čiužinį, kuris po kelių savaičių naudojimo vis dar atrodo netinkamo kietumo, situaciją galima pagerinti ir tinkamu antčiužiniu. “Sleepwell” asortimente antčiužinį gali rasti kiekvienas – siūlome tiek labai minkštus, tiek ypač kietus antčiužinius, taip pat ir  įvairius tarpinius variantus.

Skirtingas antčiužinių kietumas

  • Norėdami padėti savo klientams, sudarėme antčiužinių sąrašą – nuo ​​minkščiausių iki kiečiausių. Tačiau visuomet verta prisiminti, kad kietumo pojūtis dažnai yra labai subjektyvus. Savo klientams visada rekomenduojame išbandyti antčiužinį, kad rastų tinkamiausią gaminį

Užpildo medžiagos

Visuose “Sleepwell” antčiužiniuose naudojamos aukštos kokybės medžiagos, o naudojamas audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Öko-Tex 100 standartą. Apie kai kurias įdomesnes medžiagas pakalbėsime šiek tiek daugiau.

 

 • Neabejotinai pati minkščiausia “Sleepwell” antčiužinio medžiaga yra Bio visco™. Ji aplink kūną sukuria minkštą ir patogią formą, užtikrindama maksimalų tiek raumenų, tiek kaulų atsipalaidavimą. Bio visco™ putų poliuretanas savo savybėmis panašus į visco – tai yra į putų poliuretaną su atminties efektu,  tačiau žemesnėje temperatūroje jis „nesustingsta“, išsaugodamas savo gerąsias savybes net ir esant žemesnei temperatūrai.

 

 • Ieškantiems kuo natūralesnės medžiagos, dažniausiai rekomenduojame latekso TOP Latex Etno ir TOP Latex Lux antčiužiniuose yra latekso, pagamintoiš sulčių, surinktų iš kaučiuko medžio, kuris yra elastingas ir patvarus bei neleidžia daugintis dulkių erkutėms. Be to, šiuose gaminiuose naudojamas lateksas taip pat yra perforuotas skylutėmis, todėl užtikrina oro laidumą bei puikiai garina susikaupusią drėgmę miego metu.

 

 • Žmogui, ieškančiam tikrai kietos lovos, geriausias pasirinkimas – kokosinis antčiužinis TOP Coco. Šio antčiužinio turinys yra iš natūralaus kokoso pluošto pagamintas sluoksnis, kurio dėka visas lovos paviršius yra gerokai kietesnis. Dėl medžiagos pluoštinės struktūros kūnas neprakaituoja, nes antčiužinio viduje oras gali laisvai judėti.

Užvalkalai antčiužiniams

Be pagrindinės antčiužinio užpildo medžiagos, renkantis antčiužinį, verta atkreipti dėmesį ir į jo užvalkalo medžiagą, apdirbimą bei skalbimo galimybes.

 

Pavyzdžiui, „Sleepwell“ turi daugybę alergiškiems žmonėms skirtų antčiužinių, kuriuos taip pat pripažino Estijos Alergijos Asociacija ir kurių užvalkalus galima skalbti skalbimo mašinoje 60 laipsnių vandenyje.

 

Be to, antčiužini TOP Latex Lux galima užsisakyti su kraštu iš baldinio audinio, kad antčiužinis puikiai derėtų prie lovos rėmo ir galvūgalio. Šiuo metu mūsų asortimente yra daugiau nei 70 skirtingų spalvų audinių.

O jeigu kils kokių klausimų, visuomet esame pasiruošę Jums padėt! Informacijos ieškokite hilding.lt arba telefonu +370 6782 2050

Užsisakykite naujienlaiškį