Išsirinkite sau mieliausią audinį S l e e p w e l l lovai

Renkantis miegamojo lovą, baldinis audinys tikrai ne paskutinėje vietoje. Jis visada suteikia jai spalvą, įpina į interjero spalvų gamą ir leidžia tapti kambario karaliene.

 

Visgi tokio dažnai naudojamo baldo, kaip lova, audiniui yra taip pat svarbu būti atspariam trinčiai, nešvarumams, būti lengvai nuvalomam, kai mažos rankytės ateina pas mamą ryte su šokoladiniu saldainiu. Mūsų siūlomi lovų baldiniai audiniai būtent tokie ir yra. Be to, visos medžiagos atitinka  Ökotex 100 standartą, kuris garantuoja, kad gaminys atitinka aukščiausius ekologinius standartus.

 

S l e e p w e l l lovų baldiniai audiniai atitinka viešbučiams keliamus nedegumo reikalavimus ir yra praėję Europos Sąjungos taip vadinamus „cigaretės testus“, skirtus įvertinti minkštų baldų eksploatacines savybes veikiant smilkstančiai cigaretei.

 

Mūsų audiniai tarpusavyje skiriasi spalvų gama ir tekstūra, bet taip pat ir valymo savybėmis. Į pastarąjį audinio bruožą, išties, turėtų atkreipti dėmesį tie, kurie jau yra susidūrę su alergijomis arba augina mažylius.

 

S l e e p w e l l audinių kolekcijos gali būti dalinamos į dvi grupes – pagrindinę ir išplėstinę. Žemiau pateikiame informaciją apie kiekvieną jų ir užsakymo galimybes.

Pagrindinė baldinių audinių kolekcija

RED

Pagrindiniai RED serijos baldiniai audiniai yra tvirti, lengvai valomi ir šešių madingų spalvų.

BLACK

Pagrindiniai BLACK serijos audiniai yra prabangūs, tvirti, skandinaviškam stiliui būdingų atspalvių, kurių yra septyni.

Išplėstinė baldinių audinių kolekcija

2020-ųjų vasarą pridėjome net 58 naujus baldinių audinių atspalvius, kuriuos galite pasirinkti pirkdami S l e e p w e l l RED arba BLACK serijų gaminius.

 

Išplėstinė baldinių audinių kolekcija siūlų trijų skirtingų rūšių audinius – GRACE, HARRISON ir STELLA. Tikime, kad kiekvienas gali rasti sau mėgstamą spalvą ar tekstūrą savo svarbiausiam miegamojo baldui.

GRACE

Nuostabios tekstūros audiniai iš GRACE kolekcijos kviečia išsirinkti iš 24 gilių spalvų. Tai itin aukštos kokybės ir tvarūs audiniai.

HARRISON

HARRISON baldiniai velvetiniai audiniai žvilga prabanga. Jie yra atsparus trinčiai ir itin lengvai valomi. Kviečiame rinktis iš 18 šio audinio atspalvių.

STELLA

Paprasti ir jaukios tekstūros STELLA baldiniai audiniai yra patraukliausi kainos atžvilgiu. Jų  gama plačiausia – net 24 skirtingos spalvos – nuo garstyčių geltonumo iki plytų raudonio.

Kaip užsakyti?

  1. Mūsų e-parduotuvėje hilding.lt pasirinkite patinkančią Continental lovą ar kušetę, jos matmenis.
  2. Antrame žingsnyje pasirinkite audinį, spustelėję mygtuką „Pažiūrėkite audinių katalogą“.
  3. Prieš jūsų akis atsivers visos 4 mūsų siūlomos baldinių audinių paletės. Tereiks išsirinkti gražiausią spalvą ir tekstūrą.
  4. Spauskite „Pasirinkti“.
  5. Tęskite pirkimo procedūrą, pasirinkdami čiužinio standumą, galvūgalį, kojeles ir papildomus priedus kaip lovos kišenė ar patalynės dėžė.

 

 

O jeigu kils kokių klausimų, visuomet esame pasiruošę Jums padėt! Informacijos ieškokite hilding.lt arba telefonu +370 6782 2050

Užsisakykite naujienlaiškį