Išsirinkite sau mieliausią audinį S l e e p w e l l lovai

Be lovos standumo, matmenų ir dizaino, labai svarbus yra ir ją dengiantis audinys. Idealus lovos audinys puošia lovą ir yra kokybiškas, patvarus ir lengvai valomas. Šiuos raktinius žodžius atitinkančius baldinius audinius taip pat įtraukėme į „Sleepwell“ baldinių audinių pasirinkimą. Be pirmiau minėto, visi mūsų audiniai atitinka turi ir Oeko-tex ženklą. 

 

Mūsų pasirinktos medžiagos viena nuo kitos daugiausia skiriasi atspalviais ir tekstūra, tačiau šiek tiek ir valymo galimybės. Pastariesiems reikėtų skirti ypatingą dėmesį, pavyzdžiui, jei šeimoje yra alergiškų ar mažesnių vaikų.

Sleepwell audinių pasirinkimą galima suskirstyti į dvi dalis – pagrindinį ir praplėstą audinių pasirinkimą. Skaitykite toliau ir sužinokite, ką tai reiškia ir kaip tai užsisakyti.

BLUE

BLUE serijos pagrindinio pasirinkimo audiniai yra skandinaviško pilko atspalvio, patvarūs ir lengvai valomi.

RED IR BLACK

RED IR BLACK serijos pagrindinio pasirinkimo audiniai yra prabangūs, atsparūs ir dailių prabangių atspalvių.

Išplėstinė baldinių audinių kolekcija

Taip pat siūlome ir specialius audinius, kuriuos galima užsisakyti su RED ir BLACK serijos gaminiais. Jei iš išplėsto audinių pasirinkimo rasite gaminiui tinkamą audinį, papildomas mokestis bus taikomas tiek audiniui, tiek ir gaminiui. Norėdami sužinoti galutinę kainą, turite paprašyti pateikti pasiūlymą.

Praplėstame audinių asortimente siūlome tris skirtingus audinius – Harrison, Fiesta ir Vegas. Siūlome 10 skirtingų visų audinių atspalvių. Tikime, kad tarp šių audinių ir spalvų kiekvienas galės išsirinkti kažką sau tinkamo.

FIESTA

Klasikinės tekstūros FIESTA audinių pasirinkimas siūlo gražius ir gilius atspalvius kiekvienam skoniui.

HARRISON

HARRISON audinys yra maloniai aksominis ir prabangios išvaizdos. Tai labai atsparus dilimui ir lengvai valomas pasirinkimas.

Kaip užsakyti?

  1. Mūsų e-parduotuvėje hilding.lt pasirinkite patinkančią Continental lovą ar kušetę, jos matmenis.
  2. Antrame žingsnyje pasirinkite audinį, spustelėję mygtuką „Pažiūrėkite audinių katalogą“.
  3. Prieš jūsų akis atsivers visos 4 mūsų siūlomos baldinių audinių paletės. Tereiks išsirinkti gražiausią spalvą ir tekstūrą.
  4. Spauskite „Pasirinkti“.
  5. Tęskite pirkimo procedūrą, pasirinkdami čiužinio standumą, galvūgalį, kojeles ir papildomus priedus kaip lovos kišenė ar patalynės dėžė.

 

 

O jeigu kils kokių klausimų, visuomet esame pasiruošę Jums padėt! Informacijos ieškokite hilding.lt arba telefonu +370 6782 2050

Užsisakykite naujienlaiškį