Nauja „Sleepwell“ kolekcija

Įmonėje „Sleepwell“ dirbame kasdien tam, kad klientams būtų užtikrintas patogiausias ir ramiausias miegas. Dėl to pajutome, kad būtent dabar yra tinkamas metas pilnai atnaujinti kolekciją, tad 2023 m. vasario mėnesį pristatėme savo kruopščiai kurtą ir konstruotą naują kolekciją. Kas gi naujo mūsų kolekcijoje ir kas nekito, galite perskaityti šiame įraše. 

Medžiagos

„Sleepwell“ lovos ir čiužiniai yra patogūs ir nekenksmingi sveikatai. Jų gamyboje naudojamos tik kokybiškos ir, kiek įmanoma natūralesnės medžiagos – vilna (100%), medvilnė (100%), kokosas ir lateksas. Be komforto, „Sleepwell“ lovos ir čiužiniai puikiai praleidžia orą ir yra tvirtos konstrukcijos. Gaminiuose naudojama vilna, medvilnė, vatinas, o išorinis audinys atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Tai reiškia, kad jų gamyba nėra kenksminga aplinkai, sudėtyje nėra žmogaus organizmui kenksmingų medžiagų.

 

Siekdama užtikrinti didesnį komfortą miegant, „Sleepwell“ nuolat tobulina savo gaminius pasitelkdama naujausius ir išradingiausius medžiagų mokslo pasiekimus. Pavyzdžiui, rinktis galima šias medžiagas: sensICE™ su vėsinimo efektu, higienišką ir alergijos nesukeliančią Sensity™, Seaqual™, pagamintą iš 100 % perdirbto plastiko, ir daug kitų naujoviškų audinių variantų.

 

Be to, mūsų naujoje kolekcijoje taip pat yra daugybė kitų gaminių, kurių sudėtyje yra inovatyvaus „Tiger Touch“ putų poliuretano, kuris drąsiai gali būti laikomos naujausiu išradimu medžiagų pramonėje, kadangi jis leidžia orui gerai cirkuliuoti bei suformuoja aplink kūną maloniai elastingą ir palaikančią formą.Taip pat, mes esame pagalvoję ir apie aplinką linkusį tausoti vartotoją, ir be Seaqual™ audinio, dabar savo GREEN ženklu pažymėtuose gaminiuose naudojame ir atminties funkciją turintį „Biofoam“ putų poliuretaną. „Biofoam“ gamyboje buvo naudojamas natūralus ricinos aliejus, kuris turi savybių, neleidžiančių daugintis dulkių erkutėms ir bakterijoms.

Nauji gaminiai

Be to, kad dauguma mūsų lovų ir čiužinių buvo patobulinti, naujoje kolekcijoje taip pat yra ir keletas visiškai naujų gaminių:

 

BLUE Pocket Dark spyruoklinis čiužinys – Paprastas ir patogus spyruoklinis čiužinys, skirtas vienpusiam naudojimui. Miegojimui naudojama tik čiužinio pusė iš lengvo tampraus audinio, kurio audinį galima atsegti užtrauktuku, nuimti ir išskalbti. Tamsus apatinės dalies baldų audinys yra neteplus, dėl to BLUE Pocket Dark yra dėkingas variantas naudojimui, pavyzdžiui, vasarnamyje.

 

BLUE Orthopedic ir BLACK Orthopedic spyruokliniai čiužiniai – žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros skausmų, rekomenduojame rinktis tinkamą produktą iš „Sleepwell“ standžių ortopedinių spyruoklinių čiužinių tarpo. Tai dvipusiai čiužiniai, kurių vienos pusės medžiaga visada yra ypatingai standus kokoso pluoštas. Ortopedinių čiužinių flagmanas yra BLACK Orthopedic – jame naudojamos multipocket-spyruoklės bei ypatingai drėgmei laidus, su natūraliais bambuko pluoštais „Bamboo“ užvalkalo audinys.Tačiau verta prisiminti, kad visi žmonės yra skirtingi, ir ne visų nugaros ligų atveju rekomenduojama rinktis standų čiužinį.

 

RED Green spyruoklinis čiužinys – kokybiškas, su 5 zonų pocket tipo spyruoklėmis čiužinys, kuriame yra naudojamos gamtai artimos ir draugiškos medžiagos. Čiužinio užvalkalas pagamintas iš Seaqual™ poliesterio pluošto – medžiagos, pagamintos iš plastiko atliekų, surinktų iš pasaulio vandenynų bei perdirbtų. Naujoji medžiaga yra 100% saugi žmogui, tai patvirtina ir Oeko-Tex sertifikatas. Vidinė medžiaga yra su natūraliu ricinos aliejumi Bio visco (profiliuota vienoje čiužinio pusėje, kad būtų sukurtas masažo efektas), kurio antibakterinės savybės stabdo dulkių erkučių plitimą.

 

TOP Tiger Touch ir TOP Tiger Touch Plus antčiužiniai – iduje y ra Tiger Touch putų poliuretanas, žaliavų pramonės naujovė. Tiger Touch putų poliuretanas leidžia orui lengvai judėti ir suformuoja maloniai elastingą, kūną palaikantį pagrindą. Tiger Touch Plus – storesnė ir todėl šiek tiek kietesnė ankstesnio antčiužinio versija.

 

TOP Green antčiužinis – TOP Green – tai aukštos kokybės antčiužinis, pagamintas iš gamtai palankių ir draugišk medžiagų. Minkštojo sluoksnio medžiaga yra Bio visco putų poliuretanas su natūraliu ricinos aliejumi (profiliuota vienoje čiužinio pusėje, kad būtų sukurtas masažo efektas), kurio antibakterinės savybės saugo nuo dulkių erkių. Čiužinio užvalkalas pagamintas iš Seaqual™ poliesterio pluošto – medžiagos, pagamintos iš pasaulio vandenynuose surinktų ir perdirbtų plastiko atliekų. Naujoji medžiaga yra 100 proc. saugi žmonėms, tai patvirtina ir Öko-Tex sertifikatas.

 

TOP Latex Micropocket antčiužinis – Su plonomis pocket spyruoklėmis antčiužinis, iš abiejų pusių dengtas minkštu latekso sluoksniu. TOP Latex Micropocket – tai „Sleepwell“ antčiužinių flagmanas, apie kurį svajoja net didžiausi miego gurmanai.

 

BLUE ir RED motorinės lovos – stilingos ir patogios motorinės lovos, išklotos kokybiškomis pocket-spyruoklėmis, yra puikus sprendimas tiems, kurie mėgsta, pavyzdžiui, vakarais lovoje skaityti ar žiūrėti televizorių.

 

RED Continental Green lovos   – RED Green yra aukštos kokybės čiužinys su 5 anatominių zonų Pocket tipo spyruoklėmis, gaminamas iš gamtai draugiškų medžiagų. Čiužinio užvalkalas gaminamas iš Seaqual™ poliesterio pluošto – medžiagos, gaminamos iš pasaulio vandenynuose surinktų ir perdirbtų plastiko atliekų. Naujoji medžiaga yra 100 proc. saugi žmonėms, tai patvirtina ir Öko-Tex sertifikatas. Minkštojo sluoksnio medžiaga yra Bio visco putų poliuretanas su natūraliu ricinos aliejumi (profiliuota vienoje čiužinio pusėje, kad būtų sukurtas masažo efektas), kurio antibakterinės savybės saugo nuo dulkių erkių.

 

BLACK Continental lova su 4 kojomis – Elegantiškas Continental tipo lovos su 4 kojelėmis sprendimas, kur vietoj centrinių kojų yra paslėptos atraminės kojos. Namuose ant dviejų kušečių pagrindų reikia užtraukti bendrą užvalkalą, kuris pritvirtinamas prie apatinių kušečių kraštų „Velcro“ užsegimais.  Tokiu būdu 2 kušetės tampa viena dailia lova.

Koncepcija „Surink sau lovą“

Vienas įdomiausių naujosios kolekcijos papildymų – galimybė savo svajonių lovą susikurti patiems, derinant tarpusavyje RED ir BLACK serijų gaminius ir pasirenkant patinkančio atspalvio audinį iš mūsų plataus baldinių audinių pasirinkimo. Tai reiškia, kad patiems galima išsirinkti viską – pradedant lovos pagrindu, kojomis ir baigiant galvūgaliu.

 

Savo svajonių lovą galima susikomplektuoti ČIA.

O jeigu kils kokių klausimų, visuomet esame pasiruošę Jums padėt! Informacijos ieškokite hilding.lt arba telefonu +370 6782 2050

Užsisakykite naujienlaiškį