Įsirenginėjame miegamąjį: 5 kušečių privalumai

Mažai kas drįstų ginčytis, jog įsirenginėjant miegamąjį didžiausias dėmesys yra skiriamas miegamojo lovai. Renkantis miegamojo lovą atsižvelgiama į labai daug niuansų – patogumą, stilingumą, kokybę, praktiškumą, kainą ir kt. Ir tuomet paaiškėja, kad rasti tobulą lovą nėra taip lengva, tiesa? Tokiu atveju rekomenduojame atkreipti dėmesį į kušetes. 

Kušetės vis dažniau atsiranda tų miegamuosiuose, kurie ieško komfortiško, kompaktiško, stilingo ir geromis kainomis džiuginančio miegui skirto baldo. O svarbiausia yra tai, kad kušečių suteikiami privalumai pranoksta visus lūkesčius ir nepalieka nusivylusių šiuo pirkiniu. Kas tai per privalumai? Skaitykite toliau ir sužinokite apie kušetes daugiau. 

Užtikrina komfortišką miegą

Neretai vis dar susiduriama su nuomone, kad kušetės nėra tinkamas baldas komfortiškam miegui – tai per kietos, tai per mažos, tai nefunkcionalios. Tačiau tai tikrai nėra tiesa. Reikėtų pažymėti, kad šiuolaikiškos kušetės pasižymi išskirtiniu patogumu, todėl miegant ant jų tikrai galima tikėtis pačių saldžiausių sapnų. 

O ieškantys maksimalaus komforto jį ras Hilding.lt asortimente. Čia esančios kušetės išsiskiria tuo, jog turi dviejų spyruoklių blokų sistemą. Viršutinėje dalyje –  5 anatominių zonų „pocket“ tipo spyruoklės, o apatinėje dalyje – „mini bonell“ tipo spyruoklės. Be to, pagal poreikį galima pasirinkti norimą čiužinio kietumą, o papildomą patogumą suteikia medvilnės sluoksnis. Svarbu pastebėti, kad ant kušetės, turinčios dviejų spyruoklių blokų sistemą, puikiai išsimiegos net ir patys išrankiausi bei jautriausi, nes:

  • Stuburas išlaikomas taisyklingoje padėtyje; 
  • Dėl ortopedinių savybių kūnas visiškai atsipalaiduoja;
  • Kūno svoris teisingai paskirstomas, todėl kiekviena kūno dalis tinkamai pailsi;
  • Dėl maksimalios oro cirkuliacijos oda kvėpuoja, neprakaituoja. 

Tobulai tinka nedideliems miegamiesiems

Jūsų miegamasis nėra didelis? Svarstote, kaip jį apstatyti, kad atrodytų gražiai, jaukiai, o erdvė išliktų neperkrauta baldais? Tuomet jums tobulai tiks kušetė. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kušetės savo išvaizda yra labai panašios į sofas ir išsiskiria kompaktiškumu. Tad net ir mažiausio ploto miegamajame bus sukurtas papildomos erdvės pojūtis, kai jame stovės kušetė. 

Be to, dėl savo kompaktiškumo kušetė yra labai populiarus baldas vaikų miegamuosiuose. O ypatingai dažnai kušetės pasirenkamos paauglių kambariuose, kuriems itin svarbūs savos, laisvos miegamojo erdvės sprendimai. 

Džiugina universalumu ir praktiškumu

Galima drąsiai teigti, kad kušetės – vienas universaliausių bei praktiškiausių miegui skirtų baldų. Taip yra todėl, nes jos yra daugiafunkcinės. Naktį kušetę galima naudoti kaip patogią, tinkamai išsimiegoti ir pailsėti leidžią dvigulę ar viengulę lovą. Na, o dieną kušetė pasitarnaus kaip moderni, komfortiška sofa. Tai –  ypatingai geras sprendimas tiems, kas miegamajame ne tik miega, bet ir leidžia laiką dienos metu – žiūri televizorių, skaito knygas, ruošia namų darbus, o gal net ir dirba. Tad kušetės dėka miegamasis visuomet atrodys tvarkingai ir atliks net kelias funkcijas – bus ne tik miego, bet ir laisvalaikio erdvė. 

Išsiskiria stilingumu

Viena pagrindinių stilingo miegamojo detalių – stilinga miegamojo lova. Kaip išsirinkti tokią lovą? Kaip miegamajame sukurti šiuolaikišką, modernų, minimalizmo įkvėptą interjerą? Rinktis kušetes, kurios turi daugybę skirtingų baldinio audinio spalvų. Norite, kad jūsų miegamajame dominuotų šviesios, pastelinės spalvos? Tikrai atrasite trokštamo šviesaus atspalvio kušetę. O galbūt ieškote kažko ryškaus ir žaismingo? Tuomet rinkitės ryškiaspalvę kušetę. Taip pat tam, kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis ir išties stilingas dalinamės keliais patarimais:

  • Jei miegamajame kuriate harmoniją, derinkite kušetės spalvą prie sienų spalvos;
  • Jei pirmenybę teikiate išskirtiniam miegamojo interjerui, atkreipkite dėmesį į ryškios spalvos kušetę, kuri taps akį patraukiančiu akcentu;
  • Vaikų miegamiesiems idealiai tinka žaismingų spalvų kušetės, o paaugliams rekomenduojama rinktis solidesnių atspalvių kušetes. 

Padeda sutaupyti pinigų

Daug kas sutiks, kad miegamojo lova tikrai nėra itin pigus pirkinys. O atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį yra gan nelengva užduotis. Tad jei vis dar ieškote nebrangaus, kokybiško, stilingo ir komfortiško miegui skirto baldo, tuomet jūsų pirkinių sąraše turėtų atsirasti kušetė. Be to, svarbu nepamiršti ir to, kad nusipirkus kušetę vienu šūviu nušausite du zuikius  – džiaugsitės ir komfortiška miegamojo lova, ir stilinga sofa, kas leidžia išvengti papildomų išlaidų. 

Dar abejojate ar jūsų miegamajame yra reikalinga kušetė? Įvertinkite visus gaunamus privalumus ir patikėkite, geriau už kušetę bus sunku rasti!

 

O jeigu kils kokių klausimų, visuomet esame pasiruošę Jums padėt! Informacijos ieškokite hilding.lt arba telefonu +370 6782 2050

Užsisakykite naujienlaiškį