Papildomi gaminiai „Continental“ lovai

Įsigijus „Continental“ lovą, taip pat galima pasirinkti keletą priedų, kad lova būtų patogesnė, o miegamojo išvaizda jaukesnė. Šiame įraše pateikiame apžvalgą apie įvairius papildomus gaminius, kuriuos galima įsigyti su „Continental“  lova.

Antčiužinis

Antčiužinis yra lovos sudedamoji dalis, į kurią, deja, dažnai kreipiama per mažai dėmesio, tačiau yra labai svarbi kuriant komfortą.

Antčiužiniai turi keletą svarbių funkcijų:

  • Papildomas patogumas – su antčiužiniu lovoje daug patogiau miegoti nei be jo.
  • Higiena – antčiužinis apsaugo pagrindinį čiužinį ir jį galima nuvalyti daug lengviau nei didelį apatinį čiužinį.
  • Čiužinio tarnavimo trukmės prailginimas – antčiužinio naudojimas ant pagrindinio čiužinio padeda išvengti čiužinio priešlaikinio sukritimo,
  • Leidžia reguliuoti pagrindinio čiužinio kietumą – jei įsigijote pagrindinį čiužinį, kuris po kelių savaičių naudojimo vis dar atrodo netinkamo kietumo, situaciją galima pagerinti ir tinkamu antčiužiniu.

 

Apsauga čiužiniui

Pagrindinė apsaugos čiužiniui funkcija – apsaugoti  pagrindinį čiužinį nuo užsiteršimo.“Sleepwell“ asortimente galite rasti dviejų tipų apsaugas  čiužiniui – „TOP Hygienic“ ir „Daggkapa“.

„TOP Hygienic“ ir TOP Hygienic Lux“ yra paprastos apsaugos čiužiniui, kurias lengva valyti ir prižiūrėti.

”Daggkapa“ serijoje galite rasti higieniškų, pralaidžių orui ir neperšlampamų paklodžių, kurių viršutinis sluoksnis gali sugerti dvigubai daugiau skysčio nei pats sveria.

Galvūgalis

Galvūgalis suteikia lovai komforto ir stilingai atrodo miegamajame.

„Sleepwell“ „Continental“ lovos komplekte galvūgalio nėra, todėl pirkdami lovą galėsite patys pasirinkti galvūgalį ir įsigyti atskirai. Visus „Sleepwell“ galvūgalius galima užsisakyti su derančios  spalvos ir dydžio lova.

Dėžė patalynei

Dėžė patalynei yra geras būdas stilingai ir praktiškai susidėti reikalingus daiktus (pvz., patalynę ar atsargines pagalves bei antklodes). Be laikymo funkcijos, „Sleepwell“ serijos dėžės patalynei taip pat yra labai tvirtos bei kokybiškos ir gali tarnauti kaip pufas. Dėžes patalynei galima įsigyti visų mūsų asortimente esančių audinių bei spalvų.

Kišenės

„Continental“ lovos kišenė yra paprastas, bet labai praktiškas būdas laikyti, pvz., telefoną,  knygą ar akinius. „Continental“ lovos kišenė puikiai telpa tarp antčiužinio ir spyruoklinio čiužinio, ji turi du skirtingų dydžių skyrelius, o jos galinė pusė yra iš specialaus neslystančio putų poliuretano.

Pagalvės

Pagalvė turi didelę įtaką miego kokybei! Pagalvės paskirtis – gulint lovoje suteikti pakankamą  atramą miegančiojo galvai, kaklui  bei viršutinei nugaros daliai ir išlaikyti juos natūralioje   taisyklingoje padėtyje, kad raumenys galėtų atsipalaiduoti. Kokybiška ir tinkama pagalvė gali padėti nuo nemigos, naktinio prakaitavimo, alergijos, kaklo ir nugaros skausmų. „Sleepwell“ asortimente yra tiek pagalvės iš latekso, tiek iš formą įsimenančių putų.

Naktinės spintelės

Stilingos ir tvirtos naktinės spintelės iš ąžuolo medienos suteikia miegamajam malonų skandinavišką dvelksmą ir galimybę šalia lovos patogiai pasidėti smulkesnius daiktus.

Lovos kojelės

Lovos kojelės į „Sleepwell“ „Continental“ lovos komplektą neįeina – jas pirkėjas turi pasirinkti pagal savo pageidavimus ir miegamojo stilių. Mūsų asortimente galite rasti tiek apvalių, tiek keturkampių, įvairaus aukščio metalinių ir medinių lovos kojelių.

O jeigu kils kokių klausimų, visuomet esame pasiruošę Jums padėt! Informacijos ieškokite hilding.lt arba telefonu +370 6782 2050

Užsisakykite naujienlaiškį