1. „Hilding Anders Baltic AS“ žaidimas klientams „Grąžink pinigus 9 pirkėjams“ (toliau – kampanija) vyks 2021 06 01–2021 08 31. Akcijos organizatorius yra „Hilding Anders Baltic AS“ (toliau organizatorius), Loomäe tee 10, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75306, Estija, reg. nr 10258395.
 2. Kampanijos prizas yra pinigų grąžinimas už pirkinį.
 3. Akcijos vykdymo tvarką organizatorius nustato šiose taisyklėse. Visi organizatoriaus sprendimai akcijos metu yra galutiniai ir privalomi visiems kampanijos dalyviams.
 4. Norėdami dalyvauti akcijoje, turite įsigyti bet kurią prekę ar produktus iš www.hilding.lt elektroninės parduotuvės. Akcijoje gali dalyvauti tik asmenys nuo 18-os metų amžiaus.
 5. Pirkdamas prekę, kampanijos dalyvis patvirtina organizatoriui pateiktos informacijos apie save tikslumą, norą dalyvauti akcijoje ir sutinka su visomis organizatoriaus nustatytomis sąlygomis.
 6. Kiekvieno kampanijos mėnesio pabaigoje, t.y. 2021 06 30, 2021 07 31 ir 2021 08 31, burtų keliu bus nustatyti laimėtojai, kuriems bus grąžinami Jų išleisti pinigai el. parduotuvėje
 7. Su laimėtoju susisieksime ne vėliau kaip per dvi darbo dienas po burtų traukimo.
 8. Apie laimėjimą bus pranešta el. paštu arba susisiekta nurodytu telefonu. Prizas bus pervestas į laimėtojo banko sąskaitą ne vėliau kaip per 7 darbo dienas po laimėjimo pranešimo.
 9. Jei laimėtojas neatitinka organizatoriaus nustatytų kampanijos sąlygų, taip pat jei per dvi savaites nuo burtų traukimo nebuvo įmanoma susisiekti su laimėtoju, organizatorius turi teisę neįteikti prizo ar pasirinkti kitą nugalėtoją.
 10. Prizo priėmimas suteikia organizatoriui leidimą naudoti laimėtojo vardą žiniasklaidoje, reklamose, viešųjų ryšių kampanijose ir kituose renginiuose nemokant laimėtojui papildomo mokesčio ir nesudarant atitinkamos sutarties.
 11. Organizatoriaus „Hilding Anders Baltic AS“ darbuotojai negali dalyvauti kampanjoje.
 12. Laimėjimas nėra keičiamas kitos rūšies prizu, nebent organizatoriaus sprendimu prizas bus pakeistas kitu lygiaverčiu prizu.
 13. Organizatorius moka valstybinius mokesčius, susijusius su prizo perdavimu laimėtojui, Estijos Respublikos teisės aktuose numatyta tvarka ir terminais.
 14. Organizatorius neatsako už kampaniją bei prizų įteikimą, jei nesilaikoma akcijos sąlygų, pateikiama melaginga ar netiksli informacija, taip pat dėl ​​kitų gedimų (neveikia kampanijos puslapis, organizatorius negali susisiekti su prizo laimėtoju nurodytu telefonu).
 15. Nenugalimos jėgos atveju (force majeure) organizatorius turi vienašalę teisę atšaukti akciją ir neišduoti prizo ir (arba) neperduoti prizo nugalėtojams, nedelsdamas apie tai pranešdamas kampanijos dalyviams per žiniasklaidą.
 16. Visi ginčai, kilę dėl kampanijos, bus sprendžiami pagal Estijos Respublikoje galiojančius teisės aktus.
 17. Visi skundai dėl akcijos organizavimo ir (arba) vykdymo turi būti siunčiami raštu akcijos organizatoriaus paskirtam akcijos kuratoriui su raktiniu žodžiu „Hilding.lt kampanija“ el. pašto adresu karolina.karu@hildinganders.com.

Užsisakykite naujienlaiškį